Głosuj na Stary Sącz i Starosądecki Jarmark Rzemiosła !!!

TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI – konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego

Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od unikatowych na skalę światową skarbów kultury i dziedzictwa oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, po niepowtarzalną ofertę turystyki aktywnej, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulturalne i wyśmienitą kuchnię. Ta wyjątkowa oferta turystyczna sprawia, że do Małopolski rok rocznie przyjeżdżają rzesze turystów. Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Do konkursu w Kategorii Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna zgłosiliśmy Stary Sącz, a w kategorii Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne Starosądecki Jarmark Rzemiosła. Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony. Trzeba zagłosować w każdej kategorii.

GŁOSOWANIE

Głosowanie rozpoczęło się 28.08.2023 r. i potrwa do 10.09.2023 r. do godziny 23:59.

Laureatów i wyróżnionych w konkursie wybiorą osoby głosujące, a wyniki głosowania zatwierdzi Kapituła. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się do dnia 28 września 2023 r. 


Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Skip to content