Piknik charytatywny dla Filipka na płycie Rynku w Starym Sączu.

10 września na płycie rynku w Starym Sączu odbędzie się koncert charytatywny dla Filipa Kurowskiego.

Filip Kurowski- to 4-letni chłopiec obciążony licznymi sprzężonymi wadami rozwojowymi, w wyniku których porusza się na wózku inwalidzkim. 

Rozszczep kręgosłupa, przepuklina oponowo- rdzeniowa, niedowład wiotki kończyn, wodogłowie, epilepsja, neurogenny pęcherz (cewnikowanie niezbędne co trzy godziny) – to tylko niektóre choroby z którymi zmaga się DZIELNY WOJOWNIK. 
Pomimo tak licznych dysfunkcji utrudniających Filipowi korzystanie z wachlarza przywilejów dzieciństwa jest on chłopcem bardzo, bardzo pogodnym, uśmiechniętym, nastawionym prospołecznie do ludzi. Filip KOCHA LUDZI i jest wdzięczny za każdą pomoc, umożliwiającą mu poprawę funkcjonowania, gdyż całe spectrum chorób podstawowych powoduje u chłopca częste infekcje i wirusy osłabiające jego kondycję. 
Kto zna Filipa- wie, że on się nigdy nie poddaje. 

Serdecznie zapraszamy na PIKNIK CHARYTATYWNY, który będzie miał miejsce 10 września b.r. ( niedziela) na płycie Rynku w Starym Sączu od godziny 14:00.  Dochód zebrany z pikniku zostanie przekazany na zakup i montaż windy, aby ułatwić dziecku przemieszczanie się po domu.  

Skip to content