X Międzynarodowy Turniej Sokolika

Po prawie dwóch latach przerwy wraca międzynarodowy Turniej Sokolika. W czwartek odbyło się spotkanie w którym uczestniczyli najważniejsi ludzie związani z organizacja turnieju. Tomasz Popiela-Prezes Fundacji  ,,Ja też mam marzenia”, Jacek Lelek- gospodarz miasta Starego Sącza, Szymon Stolarski-Prezes MKS Sokół Stary Sącz oraz Krzysztof Szewczyk i Robert Mysior z UKS Sokoliki Stary Sącz. Turniej zaplanowano na 5 – 6 czerwca 2021 r.

Głęboko wierzymy, że uda się tegoroczną edycję Sokolika zorganizowaćmówi burmistrz Jacek Lelek –zdaję sobie sprawę, że będzie mocno okrojona jeśli chodzi o przyjazd drużyn zza granicy, jednak czasy pandemiczne przeminą i Sokolik wróci do swojej dawnej świetności i pięknego rozwoju.

Bardzo się cieszę , że mimo wciąż nie najlepszej sytuacji związanej z pandemią zdecydowaliśmy się na organizacje X Turnieju Sokolika mówi Tomasz Popiela, koordynator turnieju i prezes Fundacji „Ja też mam marzenia” –W 2020 roku niestety nie dane nam było cieszyć się jubileuszem 10-lecia turnieju i tym bardziej jestem zadowolony, że w tym roku wrócimy do  rozgrywek.

http://turniejsokolikastarysacz.pl/

Skip to content