Trwa głosowanie w plebiscycie na Sądeczanina Roku 2023. Wśród nominowanych burmistrz Jacek Lelek

Do organizowanego od ponad dwudziestu lat plebiscytu burmistrza Starego Sącza zgłosiło Towarzystwo Miłośników Starego Sącza.

LISTA NOMINOWANYCH DO TYTUŁU “SĄDECZANIN ROKU 2023” TUTAJ

https://sadeczanin.info/sadeczanin-roku/jacek-lelek-burmistrz-z-powolania

Głosowanie trwa od 13 stycznia (od godz. 12.00) do 25 stycznia (do godz. 12.00).

Na wybranego kandydata możesz zagłosować na trzy sposoby:

– Czytelnie wypełniając kupon do głosowania zamieszczony w miesięczniku “Sądeczanin” (numer: styczeń 2024). Kupon należy wysłać lub dostarczyć do biura Fundacji Sądeckiej, gdzie znajduje się urna (33-300 Nowy Sącz, ul. Barbackiego 57, biuro czynne od pon. do pt. od 8.00 do 16.00, oprócz świąt). Dopuszcza się również wypełnienie kserokopii kuponu.

– Można zagłosować online przez formularz elektroniczny dostępny na stronie internetowej portalu www.sadeczanin.info – Kliknij TUTAJ

– Możliwe jest też głosowanie przez SMS na numer 7168, w treści wpisując kod przyporządkowany do kandydata (Koszt SMS: 1,23 zł brutto) – Zobacz TUTAJ

Zobacz też: Regulamin głosowania SMS

Zachęcamy do oddawania głosów w każdym ze sposobów (1 x formularz elektroniczny plus 1 x kupon plus 1 x sms). To jedyny sposób na oddanie aż trzech głosów na danego kandydata.

Prosimy o nieprzekraczanie podanego limitu głosowania, ponieważ kolejne głosy nie będą przyjmowane.Głosować nie mogą osoby nie mające zdolności do czynności prawnych.

Uczestnicy głosowania przyjmują do wiadomości warunki zbierania i przechowywania danych osobowych zgodnie z RODO przez Fundację Sądecką w sposób opisany poniżej:

Informacja RODO na potrzeby plebiscytu Sądeczanin Roku 2023.

Więcej informacji w Regulaminie Plebiscytu Sądeczanin Roku 2023.

Nazwisko Sądeczanina Roku 2023 poznamy w sobotę 27 stycznia, podczas uroczystej gali o godzinie 17.00 w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Wstęp wolny.

Skład kapituły plebiscytu Sądeczanin Roku: Zygmunt Berdychowski (przewodniczący), Zygmunt Staniszewski, Maria Barbara Szarota, Wincenty Tokarz, Wioletta Oleksy, Celestyn Żeliszewski, Zbigniew Konieczek, Bożena Damasiewicz, Władysław Matczuk, Wioletta Nowak, Jan Radzik, Anna Szczepanik-Dziadowicz, Przemysław Bawołek (sekretarz).

Fot. Andrzej Rams

Skip to content