Toast noworoczny starosądeckiego biznesu

Tradycyjne spotkanie burmistrza Starego Sącza z przedsiębiorcami to zawsze okazja do podziękowania za aktywność gospodarczą i wkład biznesu w rozwój miasta i gminy oraz promocję dokonań samorządu i przedstawienie kolejnych planów.

Dziękuję Państwu za odwagę w prowadzeniu biznesu oraz inwestycje, które wpływają na rozwój potencjału gospodarczego naszego miasta i gminymówił burmistrz Jacek Lelek. Dziękuję za miejsca pracy, które tworzycie ponieważ dzięki temu dajecie byt rodzinom. Dziękuje za wytyczanie nowych i często odważnych trendów. Dziękuje za podejmowanie ryzyka, które jest związane z biznesem, Życzę, aby to ryzyko zawsze się opłacało. Priorytetem gospodarczym gminy od zawsze był i jest kontakt z przedsiębiorcami i pomoc im w prowadzeniu działalności poprzez posiadane przez gminę narzędzia, tworząc atrakcyjną i konkurencyjną ofertę inwestycyjną.

Tradycją jest, że burmistrz zapraszam na toast co roku, ale spotykanie zaplanowane jest w innym miejscu. Tym razem przyszła kolej na Browar Starosądecki. O artystyczną oprawę wydarzenia zadbał starosądeczanin, znakomity waltornista i multiinstrumentalista Zbigniew Żuk.

Był pierwszym waltornistą Filharmonii Łódzkiej, Warszawskiej Opery Kameralnej i Polskiej Orkiestry Kameralnej w Warszawie oraz pierwszym waltornistą Stadtorchester w Bremerhaven, a od 1987 prowadził działalność solową – koncertując w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech i USA. Występował z orkiestrami polskimi oraz m.in. Masterplayers Chamber, Baltic Virtuosi, czy Mozart Orchester Hamburg. Nagrał 13 płyt z utworami na waltornię.

fot. Aneta Mamala

Skip to content