Finał II edycji konkursu “Stary Sącz. Wiem, gdzie mieszkam”

Znamy zwycięzców

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców drugiej edycji konkursu historycznego “Stary Sącz. Wiem, gdzie mieszkam”! Wasze osiągnięcia są niezwykłe i stanowią dowód na waszą niezwykłą wiedzę i zaangażowanie w poznawanie historii waszego regionu. Pokonanie 950 rówieśników ze wszystkich szkół podstawowych w gminie jest imponującym wyczynem.

Oto lista nagrodzonych:

I miejsce: Lilianna Piątkowska (SP nr 2 w Starym Sączu , nagroda 1900 zł

II miejsce: Oliwia Stachoń (SP Popowice), nagroda 1500 zł

III miejsce: Kinga Stachoń (SP Popowice), nagroda 1200 zł

Nagrody po 600 zł otrzymali: Helena Deja SP nr 2 w Starym Sączu, Igor Leśniak SP nr 2 w Starym Sączu, Antonina Bober SP w Gaboniu.

Nagrody po 400 zł otrzymali: Aleksandra Stachoń SP w Popowicach, Kacper Jabłoński SP nr 2 w Starym Sączu, Wiktor Magdziarczyk SP w Gołkowicach.

Nagrody po 300 zł otrzymali: Antonina Zielonka SP NR 2 w Starym Sączu, Justyna Kaczor Niepubliczna SP

Nagrodami książkowymi oraz pieniężnymi wyróżniono również 28 uczestników drugiego etapu. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, ich nauczycielom i wszystkim uczestnikom. Kolejna szansa za rok.

Nagrody finansowe ufundowali Burmistrz Starego Sącza, Pan Jacek Lelek, oraz Starosądecka Fundacja Kultury. Wszyscy finaliści otrzymali również nagrody książkowe ufundowane przez Towarzystwo Miłośników Starego Sącza.

Organizatorami konkursu byli Burmistrz Starego Sącza, Pan Jacek Lelek, Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu oraz Starosądecka Fundacja Kultury. Patronat honorowy sprawowało Towarzystwo Miłośników Starego Sącza, a patronat medialny Starosądeckie.info.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz życzymy dalszych sukcesów i pasji w poznawaniu historii!