Nocny Bieg św. Kingi

Już 11 maja odbędzie się kolejna, VI edycja Biegu św. Kingi. Na zawodników czekają trasy o długości 4,25 km i 8,50 km. Cześć trasy poprowadzi nową ścieżką i kładką do parkingu park&ride. Start i meta jak zwykle będą przy Bramie Seklerskiej. Uwaga na utrudnienia w ruchu !!! Prosimy stosować się do oznakowania drogowego.

Zapisanych jest już ponad 220 zawodników z terenu całej Małopolski i nie tylko. Zapowiada się kolejne, rekordowe bieganie w Starym Sączu – mówi Sławomir Szczepaniak Prezes Stowarzyszenia Aktywny Stary Sącz, które organizuje bieg.

Miejsce zawodów

Start oraz meta zawodów usytuowana jest na placu Świętej Kingi – Brama Seklerska

Odbiór numerów startowych

godz. 17:00 – otwarcie biura zawodów – Dom Parafialny Świętej Elżbiety Węgierskiej ul. Mickiewicza 2 w Starym Sączu – członkowie Stowarzyszenia Aktywny Stary Sącz; Szkolny Klub Wolontariatu LO Stary Sącz;

ZAPISY TUTAJ

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS BIEGU

W dniu 11.05.2024 r. w celu przygotowania „Biegu nocnego Św. Kingi 
w Starym Sączu” zamknięte dla ruchu kołowego zostaną następujące ulice:
droga gminna Stary Sącz Rondo – Gołkowice Dolne (ul. Jana Pawła II, Rynek strona północna, ul. Batorego) na odcinku od  skrzyżowania z ul. Pod Ogrodami do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury, droga powiatowa nr 1535K ul. Sobieskiego na odcinku Rynek do skrzyżowania z ul. Nową, ulice na Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Kopernika, ul. Daszyńskiego od skrzyżowania z ul. Jana Pawła do skrzyżowania z ul. Sobieskiego, ul. 11-Listopada od Rynku do skrzyżowania z ul. Krakowska, ul. Krakowska, ul. Rocha, ul. 22-stycznia od skrzyżowania z ul. Sobieskiego do skrzyżowania z ul. Magazynową, ul. Bandurskiego, ul. Trakt Św. Kingi od
ul. Bandurskiego do ul. Daszyńskiego. 

Na czas zamknięcia w/w ulic prowadzone będą objazdy: kierunek Nowy Sącz – Gołkowice Dolne – ul.  Pod Ogrodami, ul. Polna, ul. Braterstwa Ludów, ul. Podegrodzka; kierunek Nowy Sącz – Piwniczna przez centrum Starego Sącza (dla pojazdów komunikacji zbiorowej) – droga krajowa nr 87,ul. Topolowa, ul. Węgierska.

Skip to content