“Przedszkolne Wierszyki. Jan Paweł II w Starym Sączu”

W Powiatowej i Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Starym Sączu odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski pod hasłem “Przedszkolne Wierszyki. Jan Paweł II w Starym Sączu”. Młodzi recytatorzy zaprezentowali swoje umiejętności przed szeroką publicznością, zdobywając uznanie jurorów i zgromadzonych gości.

Konkurs zgromadził młodych artystów z różnych przedszkoli, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności. Uczestnicy wykazali się nie tylko talentem recytatorskim, ale także odwagą wystąpienia przed publicznością. Wydarzenie to było doskonałą okazją do rozwijania umiejętności oratorskich oraz budowania pewności siebie u najmłodszych.

Zwycięzcy Konkursu

Kategoria: 5-latki

I miejsce: Emilia Fabiś z Przedszkola nr 3 w Piwnicznej-Zdroju

II miejsce ex aequo

 • Jan Koziński z Niepublicznego Przedszkola Pszczółka Maja
   • Iga Lisowska, również z Przedszkola nr 3 w Piwnicznej-Zdroju,

   Kategoria: 6-latki

   I miejsce: Aleksandra Opyd z Gminnego Przedszkola w Starym Sączu

   II miejsce: Anna Cabała z SP Gaboń

   III miejsce: Weronika Tokarz z Niepublicznego Przedszkola J. Pawła w Krużlowej Wyżnej

   Powiatowy Konkurs Recytatorski w Starym Sączu to wyjątkowe wydarzenie, które pozwala młodym ludziom rozwijać swoje pasje i talenty. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom, życząc im dalszych sukcesów w przyszłości. Szczególne podziękowania kierujemy również do organizatorów, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę sprzyjającą rozwojowi młodych talentów.

   Skip to content