“Zapowiedź 28. Jesiennego Festiwalu Teatralnego w Starym Sączu: Gorąco Oczekiwane Wydarzenie Kulturalne”

Na najnowszej konferencji prasowej ujawniono szczegóły tegorocznego Jesiennego Festiwalu Teatralnego w Starym Sączu, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Burmistrz Jacek Lelek podkreślił, że festiwal przyciąga nie tylko znakomitych artystów, ale również wspaniałą publiczność i sponsorów, czyniąc ze Starego Sącza centralne miejsce dla miłośników kultury.

Dyrektor artystyczny festiwalu, Janusz Michalik, zdradził, że tegoroczna edycja zapewni niezapomniane doznania, prezentując bogaty program, który ma zaskoczyć i zadowolić każdego. Na scenie pojawią się znane i cenione teatry, takie jak Teatr Ateneum, Teatr Garnizon Sztuki, Teatr Wierszalin czy Teatr Kwadrat, a także spektakle w reżyserii tak uznanych twórców jak Olaf Lubaszenko. Festiwal oferuje aż 14 tytułów i 25 przedstawień, obiecując niezwykłą różnorodność dla widzów.

Warto podkreślić, że bilety będą dostępne już od 20 czerwca o godzinie 9:00. Będzie można je nabyć nabyć online, oraz stacjonarnie w punkcie Informacji Turystycznej na rynku 5 oraz w recepcji Galerii IMO na ulicy Kopernika 1, od godziny 8:00 do 20:00.

 Ze względu na ogromne zainteresowanie, warto zaopatrzyć się w nie wcześniej, gdyż, jak podkreślił dyrektor CKiS, Wojciech Knapik, znikają one jak świeże bułeczki.

Jesienny Festiwal Teatralny w Starym Sączu to wydarzenie, na które warto czekać i które z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji i doświadczeń dla wszystkich miłośników teatru i kultury.

Skip to content