Magia teatru w obiektywie mistrzów

Starosądecka biblioteka filia w Gołkowicach Górnych oraz Andrzej Rams i Jerzy Cebula serdecznie zapraszają na finisaż wystawy fotografii teatralnej pt. “Autografy”.

Zdjęcia zaprezentowane na wystawie to dorobek pracy twórczej trwającej ponad dwadzieścia lat. Andrzej Rams i Jerzy Cebula są znanymi i cenionymi fotografami.

Finisaż odbędzie się w budynku Biblioteki Publicznej w Gołkowicach Górnych – 14 lutego 2020 r. o godzinie 17:00.
Podczas spotkania odbędzie się recital muzyczny. Wystąpią Magdalena Bielak i Anna Głowa-Łobodzińska.

MAGDALENA BIELAK – mezzosopran. Absolwentka Zespołu Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza II st. im. w klasie śpiewu solowego mgr Lucyny Orszulak. Współpracująca z Teatrem Nowym w Nowym Sączu, gdzie występuję w spektaklach: „Aktorzy”, w muzycznym spektaklu „Miłosne porachunki. Blue Moon” oraz w „Pinokio. Chłopiec o drewnianym sercu”. Organizatorka, pomysłodawczyni koncertów zarówno operowo-operetkowo-musicalowych jak i estradowych.

Anna Głowa-Łobodzińska absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu docenta Marka Koziaka. Od lat występuje w charakterze akompaniatora i pianisty w wielu miastach. Dużą część pracy zajmuje jej jednak praca pedagogiczna, pracuje głównie jako akompaniator w klasach śpiewu solowego. Jest wielokrotnie nagrodzona za wyróżniający się akompaniament na przesłuchaniach i konkursach wokalnych.

Plakat z zaproszeniem

Skip to content