Budżet Obywatelski Małopolski już wkrótce

Dwa spotkania informacyjne w Subregionie Sądeckim dotyczące 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Sprawdź gdzie i kiedy.

Już niedługo Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpocznie realizację 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W tym roku mieszkańcy Małopolski będę mogli zgłaszać propozycje zadań do BO WM przez cały kwiecień. Żeby jeszcze lepiej się do tego przygotować, a także zainspirować i wyjaśnić ewentualne wątpliwości w mechanizmie budżetu obywatelskiego, zaplanowano cykl spotkań informacyjnych w całej Małopolsce. Na terenie Subregionu Sądeckiego spotkania odbędą się w w Nowym Sączu i w Gorlicach

17 kwietnia 2020 (piątek), godz. 14:00.

W Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

17 kwietnia 2020 (piątek), godz. 16:30.

W Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Nowym Sączu, ul.  Jagiellońska 61. 

W imieniu organizatorów zapraszamy na te spotkania lokalnych liderów, społeczników, sołtysów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, członków ochotniczych straży pożarnych czy kół gospodyń wiejskich.

W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu obywatelskiego – kontakt telefoniczny: (12) 61 60 904, (12) 61 60 536, e-mailowy: bo@umwm.pl. Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl i na profilu Facebookowym.

Skip to content