Tomasz Marczyński organizuje wyścig w Starym Sączu!

Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza oraz kolarz Lotto Soudal – Tomasz Marczyński podpisali porozumienie w sprawie organizacji wyścigu w Starym Sączu. To już pewne – 7 sierpnia odbędzie się tu pierwsza edycja kolarskiego wyścigu pod marką znanego polskiego zawodnika.

Podobny wyścig Tomasz Marczyński organizuje od kilku lat w Niepołomicach, choć ten starosądecki z pewnością różnić się będzie profilem trasy od tamtego wiodącego drogami Puszczy Niepołomickiej.

– Szczegóły trasy wyścigu w Starym Sączu ogłosimy już niebawem. W tym momencie zdradzę tylko, że trasa będzie bardzo atrakcyjna. Cieszę się, że mogę mój wyścig zorganizować właśnie tutaj – powiedział Tomasz Marczyński

Przypomnijmy, iż kolarz zawodowej belgijskiej grupy Lotto Soudal jest m.in. współwłaścicielem (wraz z Marcinem Ziemiankiem i Krystianem Ślęzakiem) starosądeckiej firmy Raso szyjącej odzież kolarską.

Niebawem więcej informacji o wyścig, tymczasem polecamy ciekawy materiał o Tomaszu Marczyńskim w Dobrym Tygodniku Sądeckim https://www.dts24.pl/z-marczynskim-dookola-hiszpanii/?swcfpc=1 .

Skip to content