Wyróżnienia w konkursie „MikroLider Pogranicza”

Związek Euroregion „Tatry”, którego członkiem, obok innych gmin polsko-słowackiego pogranicza jest Gmina Stary Sącz, zorganizował konkurs, w którym wzięły udział podmioty realizujące mikroprojekty w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

Nagrody  przyznano w kategoriach: najlepsza polsko-słowacka publikacja, najlepsze transgraniczne wydarzenie oraz najlepszy e-produkt lub e-wydarzenie. W gronie wyróżnionych znalazły się Gmina Poronin, Miasto Limanowa, Gmina Grybów oraz Gmina Stary Sącz i Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej.

Gmina Stary Sącz została doceniona w kategorii najlepsze wydarzenie transgraniczne Jarmark św. Kingi i w kategorii najlepszy e-produkt lub e-usługa za aplikację mobilna Stary Sącz i Lewocza – szlakiem tajemnic.

Okolicznościowe dyplomy wręczył burmistrzowi Jackowi Lelkowi Przewodniczący Rady Związku Euroregion „Tatry” Bogusław Waksmundzki oraz dyrektor biura związku Michał Stawarski.

APLIKACJĘ MOŻNA POBRAĆ ZA DARMO w GOOGLE PLAY I APP STORE