Bezpłatne szkolenia podatkowe on-line

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) z województwa małopolskiego startuje ze szkoleniami online dla wszystkich swoich klientów. Eksperci z urzędów skarbowych poruszą stale popularne tematy i te na czasie.

Powszechne szkolenia online to nowość – mówi Bożena Drabik, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Krakowie. – Dotychczas spotykaliśmy się z naszymi klientami bezpośrednio, co wymagało obecności na sali szkoleniowej. Teraz będzie można uczestniczyć w ciekawych zajęciach z kubkiem herbaty w dłoni, z pracy lub z domu.Nie chcemy przez pandemię tracić kontaktu z naszymi klientami. Wiemy, że mają wiele pytań o stosowanie prawa podatkowego w praktyce. Odpowiemy na nie w trakcie spotkań online.

Jak wziąć udział?

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Aby dołączyć do spotkania, wystarczy kliknąć w link szkolenia i o określonej porze zasiąść przed komputerem lub połączyć się poprzez smartfon. Spotkania mają formę webinariów na MS Teams, a linki do nich będziemy zamieszczać na bieżąco na stronach www Izby Administracji Skarbowej w Krakowie i małopolskich urzędów skarbowych. Uczestnicy będą mieć możliwość zadawania pytań na czacie oraz bezpośrednio, po zakończeniu szkolenia.

Lista tematów

Na szkoleniach uczestnicy dowiedzą się, np.: jak zostać pełnomocnikiem, jaki obowiązuje podatek przy wynajmie pokoi w agroturystyce, co zmieniło się w VAT w 2021 itd.

Najbliższe bezpłatne szkolenia

8 grudnia (środa)

godz. 13.00 – 14.30

Jak zostać przedsiębiorcą? Rejestracja działalności gospodarczej, rodzaje i wybór formy opodatkowania

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

9 grudnia (czwartek)

godz. 10.00-10.30

E-urząd skarbowy – jak załatwić sprawę w urzędzie

godz. 11.00-11.30

Jak zostać pełnomocnikiem? Prawidłowe wypełnianie dokumentów

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

20 grudnia (poniedziałek)

godz. 12.00 – 13.30

Opodatkowanie sprzedaży płodów rolnych i wynajmu pokoi Vademecum dla rolników i właścicieli agroturystyk

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

21 grudnia (wtorek)

godz. 9.30-11.30

Zmiany w ustawie VAT w 2021 roku – SLIM VAT i SLIM VAT 2

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Skip to content