Przetarg na koncepcję architektoniczno- urbanistyczną

21 grudnia 2021 r. uruchomione zostało postępowanie przetargowe na „opracowanie szesnastu kompletnych wielobranżowych koncepcji architektoniczno – urbanistycznych” dla nieruchomości, które zostały oraz zostaną aportowane przez gminy do SIM Małopolska. Termin składania ofert upłynie 11 stycznia 2022 roku o godz. 10:00.

Przetarg podzielony został na sześć części – odpowiednio dla grup gmin:

1. Brzesko, Gorlice, Ciężkowice
  2. Ryglice, Trzciana, Gnojnik
  3. Dąbrowa Tarnowska, Wierzchosławice, Borzęcin
  4. Rabka-Zdrój, Stary Sącz, Korzenna
  5. Wieliczka, Miechów
  6. Tuchów, Zakliczyn

W ramach „koncepcji architektoniczno-urbanistycznej” dla inwestycji realizowanych na terenie m.in Gminy Stary Sącz opracowane zostaną przede wszystkim koncepcja budynku (struktura, rozkład, wizualizacja wstępna inwestycji) oraz koncepcja zagospodarowania terenu inwestycji wraz z całą infrastrukturą niezbędną do prawidłowego funkcjonowania budynków (drogi, parkingi, mała architektura, plac zabaw, zieleń itp.). Opracowane zostaną również związane z powyższymi koncepcjami dokumenty dodatkowe takie jak analiza nasłonecznienia lokali i przesłaniania budynku oraz inwentaryzacja zieleni. Pełen zakres powstałej dokumentacji wskazany został w sekcji IX ogłoszenia o zamówieniu usługi.

Link do ogłoszenia

fot. materiał ilustracyjny