Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu zaprasza

dzieci i młodzież w wieku od 1. miesiąca do 25. roku życia – niemowlęta, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, zagrożone deficytami, dysfunkcjami i niepełnosprawnością do naszego Ośrodka
Ośrodek oferuje:

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA – dla najmłodszych dzieci, niemowląt, już od 1 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, niezależnie od przedszkola. Realizujemy również PROGRAM ZA ŻYCIEM. Zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy specjalistów i są BEZPŁATNE.

SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 5 dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim, z autyzmem, afazją oraz z różnego typu sprzężeniami.

INTERNAT dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, w tym dla uczniów szkoły zawodowej specjalnej, z atrakcyjną ofertą zajęć dodatkowych w kołach zainteresowań, wyjściami, wycieczkami itd.

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach przez profesjonalnie przygotowaną kadrę pedagogiczną. Ośrodek prowadzi również BEZPŁATNE KONSULTACJE SPECJALISTÓW dla Rodziców zaniepokojonych rozwojem swojego małego dziecka.

Więcej informacji o pracy i przyjęciach do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowym Sączu dostępne jest na stronie internetowej Ośrodka www.soswns.pl , pod numerem telefonu 500 – 206 – 893 oraz na plakacie informacyjnym.

Skip to content