🐣 Czas Wielkanocnych życzeń 🐥

Tradycyjne spotkania pełne radości i życzliwości.

Urocze dzieci z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Barcicach, Niepublicznego Przedszkola Pszczółka Maja w Starym Sączu oraz Placówki Wsparcia Dziennego w Starym Sączu śmiało złożyły życzenia Burmistrzowi Starego Sącza Jackowi Lelkowi.

Pięknie pozowały do zdjęć i z radością częstowały się czekoladowymi jajeczkami. W ich obecności czuć było radość i ciepło, które powinny towarzyszyć nam w domach podczas tych świąt.

Niech ta radość i uśmiech, które towarzyszyły tym spotkaniom, będą inspiracją dla wszystkich, aby obdarować innych miłością, życzliwością i ciepłem serca w te Święta Wielkanocne. Niech atmosfera wzajemnej życzliwości i radości wypełni każdy dom, przynosząc nadzieję i wspólne przeżycia.

Wesołych Świąt! 🐣🌷