Turystyka w oparciu o walory przyrodnicze – warsztaty branżowe

13 września 2021 roku o godzinie 14.00 w Przysietnicy koło Starego Sącza (filia starosądeckiej biblioteki)
w ramach polsko-słowackiego projektu „Skarby przyrody pogranicza” odbędą się warsztaty poświęcone budowaniu nowoczesnej oferty turystycznej w oparciu o dziedzictwo przyrodnicze na polsko-słowackim pograniczu.

Jak wyróżnić swoją ofertę turystyczną? Jak wykorzystać dziedzictwo przyrodnicze do tworzenie swojej oferty? Czy można pogodzić potrzeby turystów i przyrody? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć w gronie właścicieli obiektów, atrakcji turystycznych i gastronomicznych, samorządowców, osób odpowiedzialnych za promocję w naszych samorządach.

Zastanowimy się co jest „magnesem” dla turystyki na polsko-słowackim pograniczu, czy podmioty turystyczne budują swoją ofertę turystyczną w powiązaniu z potencjałem przyrodniczym regionu, jaki wpływ mają podmioty turystyczne na ochronę przyrody, jak w swojej ofercie mogą one uwypuklić walory przyrodniczei czym polsko-słowackie pogranicze doliny Popradu i Dunajca może odróżniać się od oferty innych polskich i europejskich regionów?

Jeżeli interesuje Cię ta tematyka, jeżeli chcesz nauczyć się konstruować, promować i pokazywać swoją ofertę przez pryzmat dziedzictwa przyrodniczego Doliny Popradu i Dunajca z jej bogactwem przyrodniczym, krajobrazowym i kulturowym – zapraszamy na warsztat (formularz rejestracji)

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wypełnienie formularza, po którym nastąpi rejestracja i otrzymacie Państwo zwrotny mail potwierdzający udział w warsztacie.

Skip to content