Rusza nabór wniosków o udzielnie dotacji na remont albo wymianę zabytkowych bram w Starym Sączu.

Wnioski należy składać w terminie do dnia 20 sierpnia 2024 roku na dzienniku podawczym w siedzibie Urzędu Miejskiego w Starym Sączu ul. Stefana Batorego 25, lub pocztą (decyduje data stempla pocztowego).

Burmistrz Starego Sącza ogłasza nabór wniosków o udzielnie dotacji celowej na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków, zlokalizowanych na terenie Gminy Stary Sącz – w zakresie obejmującym remont albo wymianę bram w budynkach położonych na terenie Miasta Starego Sącza.
Nabór odbywa się na podstawie Uchwały Nr LXIV/1128/2023 Rady Miejskiej w Starym Sączu z dnia 30 sierpnia 2023 r. w sprawie zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków, zmienionej Uchwałą Nr III/46/2024 Rady Miejskiej w Starym Sączu z dnia 28 czerwca 2024 r.
Wnioski należy składać w terminie do dnia 20 sierpnia 2024 roku na dzienniku podawczym w siedzibie Urzędu Miejskiego w Starym Sączu ul. Stefana Batorego 25 lub pocztą (decyduje data stempla pocztowego).
Formularz wniosku stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia, a także dostępny jest w siedzibie Urzędu Miejskiego w Starym Sączu w pokoju nr 37.

FORMULARZ WNIOSKU DO POBRANIA

Dotacja zostanie przyznana Uchwałą Rady Miejskiej w Starym Sączu.
Przekazanie dotacji wnioskodawcy wskazanemu w Uchwale nastąpi na zasadach określonych w umowie pomiędzy Gminą Stary Sącz, a wnioskodawcą.

UCHWAŁY RADY MIEJSKIEJ W STARYM SĄCZU W SPRAWIE ZASAD UDZIELANIA DOTACJI