AKTYWNIE W MAŁOPOLSCE

W ramach projektu wyłoniliśmy 50 najlepszych przedsiębiorstw w obszarze usług około-rowerowych, które promujemy wraz z ofertą małopolski. Ponad 40 z nich wyjedzie na największe targi rowerowo – turystyczne w Europie, w Holandii, Hiszpanii, Niemczech, Danii, Kielcach oraz na wizyty studyjne we Włoszech, Gruzji, Hiszpanii, a także weźmie udział w Światowym Forum Rowerowym.

Efektem realizacji projektu, polegającego na wspieraniu rozwoju i internacjonalizacji usług około-rowerowych, stanowiących potencjał ekonomiczny regionu, będzie aktywizacja i promocja gospodarcza Małopolski.

Aby tego dokonać stworzyliśmy stronę internetową aktywniewmalopolsce.pl, która będzie wizytówką projektu i miejscem, gdzie turyści poszukujący ciekawych miejsc do aktywnego wypoczynku, będą mieli możliwość zapoznania się z ofertami firm wybranych do projektu oraz zaplanowania ciekawych miejsc na rowerowe wypady. Strona internetowa będzie również pomocna inwestorom czy firmom poszukującym nowych, posiadających ciekawą ofertę przedsiębiorstwom. Jesteś zainteresowany odwiedź naszą stronę już dziś.

Dla osób preferujących gotowe produkty na smartfony, powstała również aplikacja mobilna Aktywnie w Małopolsce dostępna w sklepie Google Play. Aplikacja podobnie jak strona internetowa, będzie miejscem, gdzie znajdziemy bazę firm przychylnych rowerzystom czy też specjalizujących się w branży około-rowerowej. Dzięki niej, będąc w trasie na bieżąco będziesz mógł sprawdzić gdzie w danym miejscu znajduję się najbliższa hotel, restauracja etc., przyjazna rowerzystom.

Projekt pn. „Promocja gospodarcza Małopolski poprzez rozwój i internacjonalizację usług
około-rowerowych” dofinansowany jest w ramach Poddziałania 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 -2020.

Okres realizacji projektu: maj 2019 – marzec 2023

Wartość projektu: 876 475,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 745 003,75 PLN

Skip to content