MAŁOPOLSKIE ŚWIETLICE WIEJSKIE 2024

Zadanie współfinansowane ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach zadania pn. “Małopolskie świetlice wiejskie 2024”

Nazwa zadania:

1. Doposażenie świetlic wiejskich w Gminie Stary Sącz w sołectwie Gaboń

2. Doposażenie świetlic wiejskich w Gminie Stary Sącz w sołectwie Wola Krogulecka

3. Doposażenie świetlic wiejskich w Gminie Stary Sącz w sołectwie Mostki

4. Doposażenie świetlic wiejskich w Gminie Stary Sącz w sołectwie Przysietnica

Wysokość dofinansowania: 40 000,00 zł

Całkowita wartość zadania: 74 993,20 zł

Cel projektu: zakup elementów wyposażenia świetlic wiejskich

WRZESIEŃ 2024

Gmina Stary Sącz zrealizowała projekt dot. zakupu elementów wyposażenia świetlic wiejskich. W ramach projektu zakupiono m.in. piece konwekcyjno-parowe, laptopa, zmywarkę, ekspresy do kawy, telewizor, zestawy sztućców i garnków, a także przyrządy do ćwiczeń.

KWIECIEŃ 2024

W dniu 18.04.2024 Gmina Stary Sącz podpisała Umowę nr II/251/RO/1806/24 z Województwem Małopolskim, na podstawie której Województwo udziela Gminie Stary Sącz pomocy finansowej z budżetu Województwa, w formie dotacji celowej, w kwocie 40 000,00 zł w ramach zadania pn. “Małopolskie świetlice wiejskie 2024”. Gmina planuje zakupić elementy wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Gaboniu, Woli Kroguleckiej, Mostkach i Przysietnicy.