Peleton Małopolskiego Wyścigu Górskiego znów wjedzie na Przehybę

Już niedługo kibice w Starym Sączu będą mieli okazję zobaczyć znakomitych kolarzy z ponad 30 ekip zawodowych z 20 krajów świata.

Przejazd przez miasto 4 czerwca około godziny 13.00, meta III etapu około godziny 13.30 na Przehybie, ceremonia zwycięzców wyścigu w Centrum Opoka o 15.30. Zapraszamy do kibicowania.

61. Małopolski Wyścig Górski coraz bliżej! Tegoroczna edycja wyścigu wiodącego po malowniczych szosach Województwa Małopolskiego odbędzie się w dniach 1 -4 czerwca. Trasa będzie podobna jak w 2022, z wielkim finałem na Przehybie. 61. MWG rozpocznie się prologiem w Lasku Wolskim.

Głównym partnerem 61. Małopolskiego Wyścigu Górskiego jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, a jednym z partnerów i miastem etapowym i miejscem finału Gmina Stary Sącz.

Bieżące informacje na MAŁOPOLSKI WYŚCIG GÓRSKI