Twórczo, ciekawie, interesująco !!! Sądeckie FolkArteKid dla dzieci w wieku 6-12 lat!

Już 15 czerwca br. odbędą się bezpłatne artystyczne warsztaty regionalne dla dzieci i młodzieży – Sądeckie FolkArteKid

Fundacja Arte Małopolska zaprasza na bezpłatne artystyczne warsztaty regionalne dla dzieci i młodzieży – Sądeckie FolkArteKid.  Warsztaty mają na celu rozwijanie wiedzy o kulturze i tradycjach naszego regionu, a także promowanie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a kierowany jest do dzieci w wieku 6- 12 lat.

Warsztaty będą obejmowały różnorodne aktywności – muzyczne i plastyczne – związane z naszym regionem.

Będzie to folkowo-ekologiczny warsztat muzyczny, warsztat malowania motywów regionalnych na bawełnianych torbach i warsztat ozdabiania koszulek motywami regionalnymi.

Zajęcia odbędą się w Powiatowej i Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Wiktora Bazielicha
w Starym Sączu,  już 15 czerwca 2024 r.

Zajęcia będą odbywać się w dwóch turach:

• godz. 9:30-11:00
  • godz. 11:30-13:00

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo lub telefonicznie (przy zapisie proszę wybrać godzinę 9:30 lub 11:30):

• arte.malopolska@gmail.com
  • tel. kom. 531 043 853

“PATRONAT HONOROWY TADEUSZ ZAREMBA – STAROSTA NOWOSĄDECKI”

„Zadanie zrealizowano w ramach konkursu “Kulturalne SĄDECKIE” – EDYCJA 2024 przy wsparciu finansowym Powiatu Nowosądeckiego”