KOMUNIKAT O ZAMKNIĘCIU DROGI POWIATOWEJ w miejscowości Gaboń.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających wykonanie robót przygotowawczych, zmianie ulega termin zamknięcia drogi z dnia 17 czerwca 2024 r. (poniedziałek) na 18 czerwca (wtorek).

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających wykonanie robót przygotowawczych, zmianie ulega termin zamknięcia drogi z dnia 17 czerwca 2024 r. (poniedziałek) na 18 czerwca (wtorek). Roboty prowadzone będą w km 1+050 ÷ 1+700 w miejscowości Gaboń i polegać będą na wykonaniu nawierzchni bitumicznej.

W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku o długości ok 700 m, w dniu 17 czerwca (poniedziałek) w godz. 800 – 1500. Objazd zamkniętego odcinka drogi możliwy będzie drogą wojewódzką nr 969 na odcinku Kadcza – Gołkowice Dolne.

Przepraszamy za utrudnienia.

Źródło: Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu