Sukces Miejskiej Orkiestry Stary Sącz na Festiwalu Muzyki Filmowej

Miejska Orkiestra Stary Sącz, pod dyrekcją Sławomira Drzyzgi, odniosła wyjątkowy sukces podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Filmowej Orkiestr Dętych w Suchej Beskidzkiej, zdobywając drugie miejsce. To wydarzenie nie tylko potwierdziło wysoką jakość wykonawczą orkiestry, ale także uhonorowało indywidualne osiągnięcia jej członków.

Aneta Baziak-Drzyzga, solistka na saksofonie, otrzymała specjalne wyróżnienie za wybitną interpretację w utworze „Samotny Pasterz”. Jej wykonanie nie tylko poruszyło publiczność, ale również zostało docenione przez jury festiwalu.

Podczas konkursu orkiestra wykonała trzy znakomite kompozycje filmowe: „Vampire Hunters” z filmu „Drakula”, „Beauty and the Beast”, oraz wspomniany „Samotny Pasterz” z kultowego filmu „Kill Bill”. Każde wykonanie było nie tylko popisem technicznym, ale również prawdziwym hołdem dla kina i jego muzycznych geniuszy.

Gratulujemy Miejskiej Orkiestrze Stary Sącz oraz Anecie Baziak-Drzydze za ich wyjątkowe osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów na przyszłość!

Foto: Tomasz Łakoma

Skip to content