Uwaga !!! Czasowa zmiana organizacji ruchu w rynku.

W związku z dwoma dużymi imprezami plenerowymi w najbliższą sobotę – Małopolskim Festiwalu Smaku i Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich Polska od Kuchni, już w najbliższy piątek 9 lipca 2021 r. w południowej części Rynku wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się pojazdów w godzinach 8:00-22:00. W sobotę dostępny będzie parking za Szkołą Muzyczną.

Natomiast w sobotę 10 lipca 2021 r. zamknięte dla ruchu kołowego zostaną ulice w zachodniej i południowej części Rynku oraz ul. Kazimierza Wielkiego w godzinach od 6:00-22:00. Ulica Kazimierza Wielkiego będzie zamknięta w związku ustawieniem tam Mobilnego Punktu Szczepień przeciwko COVID-19. O możliwości zaszczepienia się w Starym Sączu jednorazową dawką szczepionki Johnson&Johnson piszemy TUTAJ

Zakazy nie dotyczą pojazdów służb technicznych i ratunkowych oraz pojazdów organizatorów, wystawców i telewizyjnych. W związku z tym prosimy o korzystanie z parkingu przy kościele św. Elżbiety. Dodatkowo otwarty będzie parking za Szkołą Muzyczną. Przepraszamy za utrudnienia.

Zmiana organizacji – sobota
Zmiana organizacji – niedziela
Skip to content