Kierunek kariera dla osób 50+

Projekt Kierunek Kariera to szansa na dobór odpowiedniej formy nauki i nabycie najpotrzebniejszych kompetencji. Nie jest ważne czy masz 50 czy 70 lat. Liczą się tylko silna motywacja, pracowitość i dążenie do pozyskania nowych umiejętności. Wsparcie może wynieść nawet 85% wartości usługi, dlatego nie warto czekać z decyzją!

Umiejętności cyfrowe i językowe to jeden z podstawowych wymogów stawianych przy rekrutacji przez wielu pracodawców. Rozwój oprogramowania daje nowe możliwości, ułatwia pracę, ale także wymaga od pracownika ciągłego doskonalenia. Znajomość języków obcych nie tylko znacznie ułatwia korzystanie z coraz nowszych programów komputerowych, ale zdecydowanie ułatwia komunikację z obcokrajowcami – nie tylko podczas zagranicznych wyjazdów.

Pandemia przyspieszyła wdrażanie nowości i spowodowała zmianę kierunków rozwoju wielu przedsiębiorstw, za którymi pracownicy musieli nadążyć. Istotne jest, aby swoją merytoryczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy potrafili połączyć z nowoczesnymi narzędziami cyfrowymi.

Szczegóły w zakładce “Zgłoś się” informacja dostępna jest na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie: https://tiny.pl/922hq

Skip to content