Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Sączu

Obchody zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, a Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania “Opoka” to idealne miejsce na taką uroczystość.

To naprawdę wyjątkowe wydarzenie!

Poniżej znajdziesz szczegółowy program obchodów Jubileuszu 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Sączu oraz ważne informacje organizacyjne.

Program obchodów (sobota 25.05.2024r.):

1. 13:00 – Msza święta przy Ołtarzu Papieskim
  2. 14:00 – Uroczysty apel z udziałem Prezydenta RP, Andrzejem Dudą
  3. Atrakcje po oficjalnych uroczystościach:
    • Występ Kabaretu „Pod Wyrwigroszem”
    • Koncert zespołu „Kruca Banda”
    • Koncert zespołu „Pogwizdani”
    • Dmuchańce strażackie dla dzieci
    • Smaczny poczęstunek
    • Wiele innych niespodzianek

Ważne informacje organizacyjne:

• Przybycie z wyprzedzeniem: Ze względu na obecność Prezydenta RP, zaleca się przybycie dużo wcześniej przed rozpoczęciem Mszy świętej o godzinie 13:00.
  • Środki bezpieczeństwa: Na terenie wydarzenia zainstalowano dodatkowe bramki wejściowe i kontrole przy użyciu wykrywaczy metali oraz skanerów. Każdy uczestnik zostanie poddany kontroli.
  • Lokalizacja: Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania “Opoka”, Stary Sącz.

WSTĘP WOLNY!!!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy Stary Sącz do wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu!