Mieszkańcy Moszczenicy Wyżnej mogą podłączać się do kanalizacji. Zapraszamy po odbiór projektów przyłączy i do składania wniosków o dofinansowanie.

W związku z zakończeniem budowy I etapu wodociągu i kanalizacji sanitarnej w Moszczenicy Wyżnej, Burmistrz Starego Sącza zaprasza mieszkańców nieruchomości położonych w obrębie wykonanych sieci po odbiór projektów przyłączy do Urzędu Miejskiego w Starym Sączu, pok. nr 45 II piętro.

Dodatkowo, w Referacie Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego, pokój nr 4-5 na parterze, dostępny jest wniosek o dofinansowanie budowy przyłącza z budżetu Gminy Stary Sącz. Dofinansowanie wynosi 100 zł za każdy metr bieżący kanalizacji oraz 500 zł na studzienkę kanalizacyjną, jednak nie więcej niż 10 tys. zł.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości uzyskania wsparcia finansowego na budowę przyłączy.