Wkrótce kolejna akcja szczepień

244 osoby zaszczepiły się przeciw COVID-19 w sobotę w Starym Sączu w zorganizowanym przez urząd miejski mobilnym punkcie szczepień. Niedługo kolejna taka akcja. Będziemy oczywiście o niej informować wcześniej.

W sobotę mobilny punkt szczepień działał na ulicy Kazimierza Wielkiego. Z jednodawkowej szczepionki Johnson & Johnson skorzystały 244 osoby. Sześciogodzinna akcja szczepień poszła bardzo sprawnie, a szczepiły panie pielęgniarki z przychodni Medyk w Barcicach.

Myślę, że możemy mówić o sukcesie tej akcji, ale to zrobienia mamy jeszcze sporo – nie ukrywa Daniel Śmierciak sekretarz gminy. – W pełni zaszczepionych jest dopiero 27,8% mieszkańców naszej gminy. Wkrótce zorganizujemy kolejny punkt mobilny. Zachęcamy do szczepień nie tylko podczas takich okazjonalnych akcji.