Radosna wizja kolarstwa

Pierwsza edycja Wyścigu Tomasza Marczyńskiego w Starym Sączu za nami. Na starcie oprócz pomysłodawcy Wyścigu Tomasz Marczyński (Lotto-Soudal), na jego zaproszenie pojawiła się również Anna Plichta (Lotto-Soudal Ladies), uczestniczka tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2021.

Frekwencja dopisała! Do wyścigu zgłosiło się 170 zawodników, 42 zawodników zostało nagrodzonych we wszystkich kategoriach. W zawodach dla dzieci wzięo udział 64 uczestników, a wszyscy odjechali z nagrodami. Wyścigi Tomasza Marczyńskiego ( drugi w Niepołomicach) to sietna sportowa zabawa, ale i rywalizacja. Dlatego trzeba podać zwycięzców legendarnego już podjazdu pod Przehybę.

Kategoria open mężczyzn – Adam Wójcik – 7r Rowmix Team p/b 72D – 00:30:01.519

Kategoria open kobiet – Angelika Tlołka – Jas-Kółka- 00:39:12.445

Wyniki w innych kategoriach znajdzieci tutaj: WYNIKI

Stajemy się miastem i gminą, których wyróżnikiem stają się kapitalne rowerowe imprezy – podkreśla burmistrz Jacek Lelek. – Wyścig Tomasza Marczyńskiego to świetnie zorganizowane, w bardzo ciekawej formule wydarzenie, a dla nas bardzo dobra promocja. Przypomnę tylko, że wspieramy między innymi Małopolski Wyścig Górski, którego ostateczne rozstrzygnięcia zapadają podczas ostatniego etapu w Starym Sączu i na Przehybie. Wspieramy amatorski wyścig rowerowy Heboj na Przehybę, a 29 sierpnia na koniec wakacji czeka nas rajd i festyn rowerwy Małopolska Tour przy DCP Opoka.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że mogliśmy spędzić ten cudowny dzień w Starym Sączu – podkreslają organizatorzy. – Co tu dużo mówić – byliśmy pewni dobrej atmosfery, pięknej trasy, wspaniałych ludzi i efektów pracy wyścigowej drużyny organizacyjnej, ale że do wszystkiego uda się też dołączyć taką pogodę. Bardzo dziękujemy za obecność i to, jak dzięki Wam Wyścig wygląda. Wszyscy wiemy, że nawet najlepsza scena ze światowej sławy reżyserem byłaby niczym, bez dobrych aktorów. Dziękujemy też wszystkim partnerom, którzy pozwalają nam realizować tą piękną, romantyczną i radosną wizję kolarstwa. Łączymy rywalizację i sport z dobrą zabawą. Gratulujemy zwycięzcom – tym, którzy wygrali z czasem w swoich kategoriach i tym, którzy wygrali ze swoimi słabościami, osiągnęli swoje cele, nie przestraszyli się Przehyby.

Skip to content