Sądecki Obszar Funkcjonalny – ankieta dla mieszkańców

W związku z trwającymi pracami nad diagnozą Sądeckiego Obszaru Funkcjonalnego, uprzejmie prosimy Państwa o wypełnienie poniższej ankiety. Wyniki pozwolą ocenić potencjał rozwojowy Sądeckiego Obszaru Funkcjonalnego, aktualną sytuację społeczno-gospodarczą, mocne i słabe strony, szanse oraz zagrożenia.

ANKIETA jest anonimowa i przygotowana na potrzeby opracowania diagnozy Sądeckiego Obszaru Funkcjonalnego w ramach projektu nr RPMP. 13.03.00-12-0009/21 pn. „Opracowanie strategii terytorialnej (Planu Działań ZIT) dla ZIT Nowego Sącza na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Wypełnienie zajmie kilka minut.

Ankieta skierowana jest do mieszkańców wszystkich gmin Sądeckiego Obszaru Funkcjonalnego (Miasto Nowy Sącz, Gmina Chełmiec, Gmina Grybów, Gmina Stary Sącz, Gmina Krynica-Zdrój, Gmina Łącko, Gmina Korzenna, Gmina Podegrodzie, Gmina Muszyna, Gmina Łososina-Dolna, Gmina Piwniczna-Zdrój, Gmina Kamionka Wielka, Gmina Gródek nad Dunajcem, Gmina Nawojowa, Gmina Łabowa, Miasto Grybów i Gmina Rytro).