6 sierpnia w Starym Sączu czeka nas cały dzień wrażeń dla całej rodziny – trwają zapisy na wyścig Tomasza Marczyńskiego.

Rejestracje trwają – przypominamy, że poza rejestracją na regularny wyścig w Starym Sączu na stronie www.wyscig.cc trwają już też zapisy na Wyścig dla dzieciaków, który jest imprezą towarzyszącą ściganiu w Starym Sączu:

Rejestracja – wyścig dla dzieci

Centrum wyścigowych wydarzeń zorganizowane zostanie na terenie Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu – tutaj będzie można zostawić samochody, tutaj odbędą się dekoracje i tutaj będą czekały wszystkie wyścigowe atrakcje. Na gości kolaerskiej imprezy czekają obszerne, zielone błonia z leżakami, parasolami i namiotami – a to wszystko w odległości kilkunastu minut spaceru od pięknego Rynku Starego Sącza.

Czy Wyścig to impreza dla całej rodziny?

– Od początku wyścigu dbaliśmy o to, aby było to fajne wydarzenie nie tylko dla startującego w głównej szosowej imprezie członka rodziny (chociaż coraz częściej…są to całe rodziny:), ale także dla tych osób, które jeszcze nie zaczęły swojej przygody ze ściganiem – mówi pomysłodawca imprezy Tomasz Marczyński. – Również w tym roku przygotowujemy możliwość rywalizacji dla najmłodszych podczas trzech rund Wyścigu – będzie profesjonalny pomiar czasu na torze przeszkód, a także dyplomy i nagrody dla najmłodszych

Fot. WYŚCIG

Skip to content